O nas

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca położonego w turystycznym sercu Zawoi. Willa Wiktoria to kameralny, komfortowy obiekt położony w malowniczej części wsi. To drewniany dom z historią, tuż pod samą Babią Górą.

Willa Wiktoria to drewniany dom zbudowany prawie wiek temu według zasad regionalnego budownictwa, w którym dobry klimat sprzyja pełnemu odpoczynkowi. Po gruntowniej odnowie – oferujemy połączenie rodzinnej gościnności, nowoczesnego komfortu i lokalnej tradycji.

Willa Wiktoria położona jest na rozwidleniu szlaków turystycznych Pasma Babiogórskiego i Jałowieckiego. Ośrodek usytuowany jest w cichej, spokojnej okolicy, w pobliżu Babiogórskiego Parku Narodowego. Codziennie rano budzić Was będzie przepiękny widok na Babią Gorę, znajdującą się bliżej niż może Wam się to wydawać. Przez otwarte okna wkrada się tu spokojny szum biegnącego nieopodal górskiego potoku. Korzystna lokalizacja pozwoli docenić wszystkie uroki i atrakcje tego pięknego zakątka Polski. Wokół ośrodka jest duży teren zieleni służący do rekreacji i zabaw. Na terenie obiektu znajduje się basen ogrodowy. W sąsiedztwie ośrodka znajdują się wyciągi narciarskie orczykowe, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, hala sportowa oraz Orlik. To świetne miejsce wypadowe na dłuższe i krótsze wycieczki po południowych terenach Polski.

WILLA WIKTORIA to wymarzone miejsce do letniego i zimowego wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla turystów indywidualnych. Jesteśmy przekonani, że w ciepłej, domowej atmosferze oraz przy miłej obsłudze zapomnicie Państwo o kłopotach i zgiełku dnia codziennego, a każdy kto odwiedzi nasze gościnne progi, powróci tu jeszcze nie raz….